the NOUS-team
![](/templates/yootheme/cache/99/chris-bio22-2-99240432.jpeg)
![](/templates/yootheme/cache/99/chris-bio22-2-99240432.jpeg)
Χριστόδουλος Τσαούσης
Με ενστικτώδη ικανότητα να οραματίζεται οποιαδήποτε δημιουργική διαδικασία που αρχίζει απο μια ιδέα και υλοποιείται σε εντελώς «κάτι» νέο και μοναδικό. Τα πάντα μπορούν να γίνουν κάτι και κάθε «κάτι» μπορεί να κάνει τα πάντα.
![](/templates/yootheme/cache/6f/GIOTA_GOUNARI-6f3d0dc3.jpeg)
![](/templates/yootheme/cache/6f/GIOTA_GOUNARI-6f3d0dc3.jpeg)
Γιώτα Γούναρη
Αρχιτέκτονας Εσωτερικών Χώρων πτυχιούχος από το Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής, με ειδίκευση στη Διακόσμηση και στο Σχεδιασμό επίπλων
![](/templates/yootheme/cache/db/Artemis-db3c16f2.jpeg)
![](/templates/yootheme/cache/db/Artemis-db3c16f2.jpeg)
Άρτεμις Κοκκίνου
Bachelor of Arts Honours in Interior Design (University of Derby) - Vakalo Art & Design College
![](/templates/yootheme/cache/ba/%CE%9C%CE%B1%CF%81%CE%BA%CE%B5%CE%BB%CE%B1-ba957475.jpeg)
![](/templates/yootheme/cache/ba/%CE%9C%CE%B1%CF%81%CE%BA%CE%B5%CE%BB%CE%B1-ba957475.jpeg)
Μαρκέλα Μπγιάλα
Graphics designer - illustrator, Berlin.
Masters degree in Arts at the Utrecht Graduate School of Visual Art and Design (MaHKU)
![](/templates/yootheme/cache/3d/alx-2-3dbbd1bd.jpeg)
![](/templates/yootheme/cache/3d/alx-2-3dbbd1bd.jpeg)
Αλέξανδρος Γεωργάκης
Διακοσμητής, εσωτερικός αρχιτέκτονας και σχεδιαστής προϊόντων που αγαπά τον καφέ και το κίτρινο χρώμα. Ως κάτοχος (Ba) Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής, Διακόσμησης και Σχεδιασμού Αντικειμένων και τελειόφοιτος του (ΜΑ) Σχεδιασμός φωτισμού, αγαπώ να δημιουργώ ατμοσφαιρικούς και λειτουργικούς χώρους. Ο αγαπημένος μου χαρακτήρας από τα Φιλαράκια είναι ο Chandler.
Become an NOUS-Teamer
Μαζί μπορούμε να μοιραστούμε το πάθος μας για την εσωτερική διακόσμηση και τον αρχιτεκτονικό σχεδιασμό αλλά και τον σχεδιασμό νέων προϊόντων. Αναζητούμε ανθρώπους που μπορούν και θέλουν να συμμετέχουν στην συνεργατική ομάδα μας.
Αν επιθυμείτε να γίνετε μέλος του σχεδιαστικού μας NOUS-Team στείλτε μας βιογραφικό σημείωμα και portfolio σας στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..
Όλοι οι αιτούντες πρέπει να έχουν γνώσεις 2D και 3D προγραμμάτων.